Na co zwrócić uwagę przy wyborze grilla?

Plenerowe imprezy integracyjne to coraz popularniejsza forma imprez firmowych, na których doskonale bawią się wszyscy pracownicy – w końcu różnorodność potraw wpisuje się w gust każdego! Potrawy z grilla świetnie sprawdzą się także jako menu weselne. Jakie grille będą najlepsze do obsługi większej ilości gości? I czy warto je wypożyczyć?

Istnieje wiele rodzajów grillów, które przeznaczone są do przygotowania różnego rodzaju potraw z całego świata, co z pewnością będzie sprzyjać integracji, ale też i dobrej zabawie. Nowe i oryginalne menu z pewnością wprowadzi wszystkich w dobry nastrój! Zobacz, jakie grille są doskonałą propozycją na duże imprezy i na co zwrócić uwagę podczas ich wypożyczenia!

Grille na duże imprezy – pokaz kuchni z całego świata

Każda kuchnia świata ma swój własny i unikalny sposób na przygotowanie aromatycznych potraw, a jednym z elementów wspólnych jest grill – można na nim przygotować tak i potrawy mięsne, jak i wegetariańskie wprowadzając do nich nie tylko aromat, ale przede wszystkim kulinarne urozmaicenie, które wprawi w dobry nastrój.

Do najpopularniejszych grilli, które doskonale sprawdzą się na dużych imprezach zalicza się:

  • grille patelnie na których można przyrządzić dana jednogarnkowe typu bigos czy leczo, ale także uprażyć ziemniaki czy kasztany;
  • klasyczne grille gazowe, które pozwalają na szybkie i stosunkowo proste przygotowanie wielu dań jeden po drugim;
  • tradycyjne grille węglowe – im większy, tym więcej produktów można przygotować jednorazowo, wymagają one jednak dobrego grillowego, co może być także powodem do organizacji wewnętrznego konkursu;
  • grille elektryczne – proste urządzenia, które można wykorzystać w dowolnym miejscu – nawet biurze.

Na duże imprezy warto połączyć ze sobą grill patelnię wraz z grillem gazowym lub węglowym, dzięki czemu możemy zapewnić gościom wyjątkową mieszankę smaków i wpisać się nawet w najbardziej wysublimowane gusta. Ale skąd wiadomo, który grill będzie najlepszy?

Na co zwrócić uwagę wybierając grill na imprezę?

Znając rodzaje grillów, które doskonale sprawdzą się podczas większych imprez, możemy przejść do ich wypożyczenia. Na co w zasadzie powinniśmy zwrócić uwagę decydując się na taką usługę wynajmu grilla?

Przede wszystkim wielkość – im więcej osób będzie na spotkaniu, tym większy powinien być grill, być może usługa powinna obejmować minimum dwa lub trzy urządzenia, dzięki czemu obsługa wszystkich gości będzie przebiegać szybko i bezproblemowo.

Podpisując umowę oraz wpłacając kaucję warto zwrócić uwagę na stan grilla – czy nie jest przepalony, uszkodzony, a jeśli zauważymy tego typu defekty warto je udokumentować i dołączyć do umowy, aby w przypadku zwrotu nie okazało się, że kaucja zostanie pomniejszona o nie nasze uszkodzenia.

Wreszcie – czystość. Profesjonalne firmy zajmujące się wypożyczeniem sprzętu gastronomicznego zawsze dbają o czystość i jakość swojego sprzętu, a zatem jeśli grill, który otrzymałeś jest brudny i przypalony możesz ubiegać się o zwrot zaliczki i zerwać umowę.

Impreza z grillem w roli głównej? My jesteśmy na tak, szczególnie że jest to doskonała okazja do wspólnej integracji, która na długo pozostanie w pamięci wszystkich gości ceniących sobie wyjątkowe smaki z całego świata!

test