Wypożyczalnia, wynajem zastawy stołowej

wypożyczalnia zastawy stołowej zdjElegancka zastawa stołowa to podstawa każdego przyjęcia. Jeśli organizują Państwo bankiet, galę, piknik plenerowy czy inną imprezę okolicznościową i chcą stworzyć elegancki klimat, wynajem zastawy stołowej z naszej oferty będzie dobrą decyzją. Stawiając na nasze doświadczenie – każdy Klient ma pewność, że zaoferujemy mu najwyższej klasy naczynia stołowe oraz liczne inne akcesoria gastronomiczne.

 

Nowoczesna wypożyczalnia zastawy stołowej

Nasza oferta zastawy stołowej jest bardzo szeroka i sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Wszystko to dlatego, że do oferowanych usług podchodzimy bardzo poważnie i profesjonalnie.

Zapewniamy:

  • zastawy stołowe wyłącznie od najlepszych producentów – oferujemy wyłącznie talerze i inne elementy zastawy ze sprawdzonych kolekcji cenionych marek oferujących porcelanę czy ceramikę,
  • bogatą gamę wzorów zastawy stołowej – nasza wypożyczalnia naczyń stołowych jest miejscem, w którym czekają zarówno akcesoria o nowoczesnym designie, jak i w klasycznym, ekskluzywnym stylu – dzięki nim, można zaaranżować stół w dowolny sposób,
  • profesjonalną obsługę – od wsparcia przy doborze odpowiednich elementów zastawy, przez ich dostawę oraz odbiór,
  • niezawodną pomoc – pracujemy terminowo, rzetelnie i zawsze zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami naszych Klientów,
  • konkurencyjne ceny – wysoką jakość zawsze łączymy z rozsądnymi warunkami finansowymi współpracy.

To wszystko sprawia, że oferta, jaką przygotowała nasza wypożyczalnia zastawy stołowej cieszy się dużą popularnością – tak pośród Klientów na terenie miasta Warszawa, jak i w innych regionach kraju.

Co zaoferuje Ci nasza wypożyczalnia naczyń stołowych?

W naszym katalogu znaleźć można bardzo bogatą gamę akcesoriów zaliczanych do zastawy stołowej. Oferujemy przede wszystkim:

  • talerze: deserowe, obiadowe oraz głębokie – w szerokiej gamie rozmiarów oraz wzorów,
  • serwisy kawowe i do herbaty,
  • akcesoria bufetowe – do serwowania zimnego i gorącego bufetu, a także bufety typu Sky Line,
  • szkło – kieliszki, szklanki itp. do każdego typu napojów,

i wiele innych elementów – wszystko, co niezbędne na stole podczas pikniku, jak i ekskluzywnego bankietu dla ważnych gości.

Wszystko to sprawia, że z naszych usług chętnie korzysta szerokie grono Klientów – w tym m.in. agencje eventowe, firmy zajmujące się cateringiem, bary, restauracje i wiele więcej, a także Klienci prywatni.

Dodatkowo możemy zaoferować kompleksową obsługę – m.in. pomoc przy znalezieniu obsady kelnerskiej czy kucharskiej, jak również możliwość dostarczenia innych elementów wyposażenia gastronomicznego, zgodnie z indywidualnymi potrzebami każdego Klienta. Wszystkich zainteresowanych usługami takimi, jak wynajem zastawy stołowej zapraszamy do kontaktu. Pomożemy skompletować zestaw naczyń oraz inne akcesoria gastronomiczne, troszcząc się o pełne zadowolenie. Bliższych informacji o ofercie wynajmu naczyń stołowych i innego wyposażenia gastronomicznego z chęcią udzielimy mailowo oraz telefonicznie.

Zachęcamy do współpracy!

Jako wypożyczalnia gastronomiczna oferujemy również między innymi wynajem przyczep gastronomicznych.

test