Wynajem grilla

wynajem griliImprezy plenerowe, takie jak pikniki, bankiety, eventy firmowe, promocyjne, festyny miejskie i wiele innych to doskonała okazja do grillowania – szczególnie, że Polacy pokochali tę formę serwowania posiłków. Jeżeli planują Państwo tego typu imprezę i chcą stworzyć sobie możliwość do profesjonalnego przygotowania grillowanych potraw – zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Wynajem grilla z nami to gwarancja 100% satysfakcji oraz udanego eventu!

Nowoczesne grille na każdą okazję

Nasza wypożyczalnia gastronomiczna to miejsce, gdzie bez trudu znajdą Państwo grill odpowiedni na Państwa imprezę. Zapewniamy dostęp zarówno do mniejszych, jak i do większych urządzeń grillowych. Mogą się Państwo zdecydować m.in. na wynajem grilla:

  • węglowego – odpowiedniego zarówno na większe, jak i mniejsze eventy, z dużą przestrzenią do smażenia,
  • gazowego – zapewniającego jeszcze zdrowsze smażenie i łatwiejsze rozpalanie, niezawodnego podczas dużych imprez plenerowych.

Wynajmujemy wyłącznie najlepsze modele grilli – takie, które cenione są przez specjalistów z branży gastronomicznej i wyróżniają się solidną konstrukcją oraz prostotą obsługi.

Wynajem grilla: z nami to przyjemność

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem jak chodzi o wynajem sprzętu gastronomicznego. Współpracując z nami, stawiają Państwo na profesjonalną i kompleksową obsługę oraz rozsądne ceny oferowanych produktów. Szczegółowa oferta jest dostępna u naszych konsultantów. Zadzwoń i zamów grilla jeszcze dziś – na pewno się nie zawiedziesz!

test